Send oss gjerne en melding
Ditt navn her!
Din mail her!
Skriv din melding her!
Kokstaddalen 6 - 5257 Kokstad
Addresse:
55 12 50 12
Telefon:
post@sigurd-opheim.no
E-post:

Trond Opheim Daglig leder
trond@sigurd-opheim.no
55 12 50 12


Kai Inge Jentoft Prosjektleder Stanse
kai.inge@sigurd-opheim.no
93 20 87 45


Morten Håkonsen Prosjektleder montering
mh@sigurd-opheim.no
93 20 87 50

Monica Opheim Økonomi ansvarlig
monica@sigurd-opheim.no
55 11 26 60


Kai Andersen Prosjektleder
kai@sigurd-opheim.no
55 11 26 65

Jan-Morten Eidsheim Driftsleder
morten@sigurd-opheim.no
55 11 26 63


Jarle R Hope Prosjektleder Montering
jarle@sigurd-opheim.no
93 20 87 49

En nettside løsning fra Atlanta Design